Kontaktujte mě
+420 775 674 544
Zajímá Vás, co mě přivedlo
do světa realit?

Jak to všechno začalo?

Dobrý den Vážení klienti, partneři a přátelé,

rád bych Vám zde popsal, jak jsem se dostal do světa realit, a co mě v tomto odvětví stále drží. Než jsem se pustil do realitního obchodu, vystudoval jsem Střední odbornou školu živnostenskou a v době, kdy jsem se rozhodoval, co ze mě bude, prodávala naše rodina chatu v Ostravici u Lysé hory. Makléřka, která naši chatu nabízela, mě pro tuto práci skutečně nadchla. Byla veselá, dokázala každého z návštěvníků zaujmout, vždy měla připravenou odpověď a měl jsem pocit, že o naší chatě ví víc než my sami. Samotný prodej proběhl rychle a bez komplikací a já si řekl, že tahle práce by mohla být pro mě. Zároveň jsem v té době pomáhal otci v jeho podnikání – rekonstrukce bytů.

Tady jsem se naučil vidět potenciál každé nemovitosti. Vím, že z každého bytu se dá udělat útulný domov. Pak už zbývalo jen oslovit Brněnskou pobočku realitní kanceláře a pustit se do práce.

Praxe

Motto: Pokud chcete hledat řešení pro své přátelé, partnery, klienty a jejich životní situace, je třeba jim nejdříve důkladně naslouchat.

Pro získání potřebných zkušeností, jsem se na začátku své praxe, jako nezkušený nováček, musel do práce pořádně opřít. I dnes svým makléřům říkám, že stát se realitním makléřem je, jako byste si otevřeli na rohu prodejnu kol, ale na kole nikdy nejezdili. Je třeba si osvojit obchodní a komunikační dovednosti, právní znalosti, ale nejvíce mě i přesto naučila praxe. Vložené úsilí se mi, ale začalo vracet už v začátku, v podobě spokojených klientů, a tak to trvá až do dneška.

Jsem rád, že za posledních devět let, co se na realitním trhu pohybuji, mohu konstatovat, že se hodně věcí změnilo k lepšímu, ale také vím, že nás ještě spoustu práce čeká. Jako velmi pozitivní vnímám, velký posun v komunikaci s Vámi jako samotnými klienty. V mých očích je realitní makléř nejen profesionální obchodník s nemovitostmi, ale i člověk, který chápe Vaše potřeby a přání a snaží se nalézt pro ně adekvátní řešení.

Moji klienti mě naučili, jak je třeba se o ně starat a věnovat jim stejnou péči jako svým přátelům. Rád vidím, když je klient s mojí práci spokojený a doporučuje mě dále svým přátelům, známým a sousedům. A to mě v realitách doposud drželo a věřím, že ještě spoustu let držet bude.


Chci být Vaším realitním makléřem, který bude po Vašem boku po celý Váš život.

Pojďme spolu rozšířit počty lidí, kteří jsou opravdu spokojení se svým realitním makléřem.

Jak na to?

Registrujte se a dostávejte ode mě zajímavé rady a informace z realitního trhu

zcela zdarma.

S čím Vám mohu poradit?

Lukáš Peterek
Pošlete mi vzkazNebo mi zavolejte +420 775 674 544
©2015 Lukáš Peterek, všechna práva vyhrazena.

administrace

Lukáš Peterek

lukas.peterek@century21.cz

+420 775 674 544